O nás

Naša spoločnosť

Vážení záujemcovia o stavebné služby,

je mi potešením predstaviť Vám stavebnú spoločnosť HASTAVING, s.r.o. a činnosti a služby, ktoré realizujeme. Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností.

Technickým a technologickým vybavením riešime úsporné aj nizkoenergetické stavby. Dostavanosť ponúkame v troch etapách - hrubá stavba, holodom alebo na kľúč.

Vzťah s klientom je pre mňa osobne a celý náš tím to najdôležitejšie. Korektný vzťah môže vzniknúť len dodržiavaním našich povinností a troch princípov firmy, ktoré sú pre nás kľúčové:

Najvyššia kvalita práce v každom detaile
Dodržaný časový harmonogram
Úspora nákladov klienta - je zásadnou Vašou výhodou, pri riešení výstavby s nami.

V každej fáze riešenia sa Vám venujeme s individuálnym prístupom, každý klient je pre nás jedinečný a správame sa k nemu akoby bol jediný. Našim cieľom je prinášať Vám prvotriednu, detailne premyslenú službu.

Tvoriť Váš domov je pre nás výzvou, ale zároveň aj zodpovednosťou. Núti nás pracovať tak, aby riešená novostavba bola pre Vás ideálnym bývaním.

Verím, že si u nás nájdete ten pravý dom, ktorý sa stane naplnením Vašich snov o ideálnom bývaní. Tešíme sa na spoluprácu!

Ján Halko
konateľ spoločnosti HASTAVING, s.r.o.

  • Vysoká kvalita prác
  • Zabehnutá partia zaručí efektívne dodanie v termíne a v rozpočte.
  • Neodbiehame od roboty, ale venujeme sa naplno aktuálnemu klientovi
  • Kvalita z presvedčenia, nie kvôli peniazom
  • O nás
    Zabehnutá partia zaručí efektívne dodanie v termíne a v rozpočte.
  • Naše hodnoty
    Snažíme sa podnikať profesionálne, čestne a poctivo.